7151 görüntülenme 03 Mayıs 2022
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Doğu Karadeniz ziyareti kapsamında Rize'nin Çayeli ilçesinde konuştu. İmamoğlu, "Bir avuç insan hakkımda kötü konuşmuş vallahi umrumda değil, onları Allah’a havale ediyorum." dedi.

‘BİZE HAKARET EDİYORLAR’
İmamoğlu, "İstanbul’da her konuda vatandaşa açık davranan bir yönetimiz. Vatandaşını dinleyen, onlarla çözüm üreten bir süreci yönetiyoruz. İstanbul’da herkes mutlu. Yüzde 60’ın üzerinde bir memnuniyet var. Siz zannetmeyin her gün Ekrem İmamoğlu’na birisi sağdan birisi soldan hakaret ediyor. Hakaret edenler var ya vız gelir tırıs gider, kötü söz sahibine ait" dedi.
İmamoğlu şunları kaydetti:

‘DEVLET İNSANI OLMAK ÖNEMLİ’
"Çok günlerim geçti burada. Çocuk yaşta belki de hayat deneyiminin en tatlı anılarını buralarda yaşadım. Bu bakımdan benim için bu topraklar çok çok değerli. Mesut Yılmaz’ı rahmetle anmak isterim. Ülkemizin başbakanıydı, kendisi Rize milletvekiliyken babam aynı partinin Trabzon’da merkez ilçe başkanıydı. Dolayısıyla çocuklukta yine kendisini tanımış, siyasi sürecimde dönem dönem rehberliğini bizimle paylaşmış bir devlet adamımızdı. Devlet insanı ne kadar kıymetli bir söz...”

‘DEVLET ADAMI OLACAĞIZ’

“Devlet insanı olabilmek, herkesin oy vermese de takdirini elde edebilmek çok kıymetli. Umarım bizler de toplum tarafından devlet insanı, devlet adamı olarak anılırız. Umarım onlara layık oluruz, hep birlikte layık oluruz.”

Kaynak: Cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ