Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Mayıs 2017 ( 4168 görüntülenme )

FLAŞ!.. STAR'DAN SÖZCÜ OPERASYONUNA BÜYÜK TEPKİ!..

Ardan Zentürk: BU İŞİN ŞAKASI YOK!


İktidara yakın yayın politikasıyla bilinen Star gazetesinin yazarı Ardan Zentürk, Sözcü’ye yapılan algı operasyonuna ve gözaltı kararına tepki gösterdi. 

Zentürk, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a seslendiğini belirterek, "15 Temmuz akşamı Anadolu Ajansı’nın geçmediği o 5 dakikalık ilk açıklamayı Gökmen Ulu internetten servis etti" dedi.


Ardan Zentürk sosyal medya hesabında şu paylaşımları yaptı:

Önce Oğuz Güven'in tutuklanmasını anlayamadım, şimdi de ‘Sözcü’ operasyonunu. Sayın Bekir Bozdağ, bir bakıp aydınlatır mısınız? 15 Temmuz akşamı Anadolu Ajansı'nın geçmediği o 5 dakikalık ilk açıklamayı da ilk Gökmen Ulu internetten servis etti, şimdi ne oluyor? Yapılan işlerden kaygılıyım. Yargı sistemi içinde ne olduğunu bilmek durumundayız, şakası yok.”

Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dikkat! Havayollarından Uyarı! Yeni Akit Yazarı DİLİPAK ÖYLE BİR UÇTU Kİ... UZAYDA DEPREM!.. Bu Yakıştı mı! Erdoğan Davutoğlu'nu Hepten Sildi! Rus Uçağı Düşürüldü İddiası CHP'den Sine-i Millet Açıklaması! Ermeni Taşnak-PKK Arasındaki İttifak Belgeleri Açığa Çıktı! Ege Denizi'nde DEPREM! Cizre'de Olaylar Ağır Ağır Tırmanıyor!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Erdal Tosun Hayatını Kaybetti!