Spor
30 Eylül 2018 ( 1835 görüntülenme )

Fenerbahçe... 'ÖYLE YA DA BÖYLE'

Lefter Küçükandonyadis sezonu 7. haftasında Rize’de Çaykur Rizespor’a 3-0 mağlup olan Fenerbahçe maç sonrası tribünlerin protestoları ile karşı karşıya kaldı.

‘YUH’

Rize deplasmanında takımını yalnız bırakmayıp tribünde yerini alan Fenerbahçe taraftarı, 3-0 biten maçın ardından takımı tam kadro tribüne çağırdı ve yuhaladı. Fenerbahçe taraftarları maç sırasında da, “Formayı çıkarın, çıplak oynayın!” tezahüratı yaptı. Yaşanan bu olayın ardından Fenerbahçe takım kaptanları Volkan Demirel ve Mehmet Topal taraftarın yanına giderek taraftarı sakinleştirip özür diledi.

‘DÜZELECEK, ÖYLE YA DA BÖYLE DÜZELECEK’

Maç sonrası Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, tribünün içine kadar girerek kısa bir konuşma yaptı. Ali Koç, “Ne bağırsanız haklısınız. Mahcubuz size karşı. Düzelecek, öyle ya da böyle düzelecek. Size çektirdiğimiz eziyetten ötürü özür diliyorum.” ifadelerini kullandı. Sözü sık sık taraftarlardan tarafından bölünen ve yeni hoca isteklerini dile getiren taraftarlara karşı Ali Koç, “Her reaksiyonda haklısınız. Hani diyorsunuz ya; bu forma kutsaldır diye, evet kutsaldır ve bunlar bu formanın ağırlığının farkında değiller. Bunu öğreteceğiz onlara.” dedi.

‘MAHCUBUM’

Son olarak Ali Koç, “Sabredin de diyemiyorum, mahcubum size.” dedi ve taraftarların yanından ayrıldı.

Öte yandan, sosyal medyadaki Fenerbahçeli taraftalar Phillip Cocu’nun istifasını istedi.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ