İYİ Parti TBMM Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu, 7 ilde seyahat yasağının kalkması ile ilgili dikkat çeken bir yorumda bulundu.

ANTALYA AYDIN MUĞLA MERSİN …
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından 7 ilde seyahat yasağının kalktığını, diğer illerde ise 15 gün daha uzatıldığını açıkladı. İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine şehir giriş ve çıkış tedbirlerine ilişkin genelge gönderdi. Genelgeye göre Aydın, Antalya, Erzurum, Hatay, Malatya, Mersin ve Muğla'da kara, hava ve deniz yoluyla giriş ve çıkış kısıtlaması kaldırıldı.

‘TURİZM BÖLGELERİNE ÖZEL ÖZEL BİR AŞI MI BULUNDU’
Konuyla ilgili İYİ Partili Dervişoğlu Twitter hesabından açıklama yaptı. Dervişoğlu, "Antalya, Muğla ve Aydın dahil toplam 7 ilde seyahat kısıtlaması kaldırılıyor. Sadece turizm bölgelerine mahsus bir özel aşı mı bulundu acaba?" ifadelerini kullandı.


İLDE SEYAHAT KISITLAMASINA BUGÜNDEN İTİBAREN SON’
Dün akşam Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin normalleşme takvimini açıklamış ve “Bu geceden itibaren 31 ile giriş çıkış sınırlamasını 7 ilimiz için bitiriyoruz. Antalya, Mersin, Muğla, Aydın, Erzurum, Hatay, Malatya.Her hafta gelişmelere göre karar vereceğiz. Diğer 24 ilimizdeki giriş çıkış yasağı 14 gün boyunca uzatılmıştır.” demişti.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ