Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Ağustos 2017 ( 4874 görüntülenme )

ERDOĞAN "SEN DE VARSA BİZDE DE VAR" Dedi... ADALET ŞOKTA!..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizli'de AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu.


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;

CHP ZAYIFLATTI DEMOKRAT PARTİ GÜÇLENDİRDİ

"Türkiye bir yol ayrımındadır. Bir tarafta yeniden 1990'ların yeniden tek parti CHP'si döneminin zayıf ülkesi olma tehlikesi var diğer tarafta ise demokratik demokrat partiden başlayan ve günümüzde AK Parti ile süren güçlü büyük müreffeh Türkiye'yi inşa etme fırsatı var. "

''KUSURA BAKMA SENDE YARGI VARSA BİZDE DE VAR'

"Benim oyum, şuraya vermezsem zayi olur, buraya vermezsem zayi olur deme. Sen oyunu Türkiye'ye düşmanlık yapmayana ver. Çünkü ben Almanya'nın başındaki hanımefendiye 4 bin 500 teröristin dosyasını verdim. Ve bunların dosyaları kabul görmedi hala onlarda. Ama o kendisi benden 1-2 kişinin iadesini istedi. Kusura bakma sende yargı varsa bizde de var."

'SEN KİMSİN TÜRKİYE CUMHURBAŞKANI'NA KONUŞUYORSUN'


"Hele şimdi bir de Dışişleri Bakanları var evlere şenlik. Hiç haddini bile bilmiyor. Sen kimsin ki Türkiye'nin Cumhurbaşkanı hakkında konuşuyorsun. Sen git Dışişleri Bakanı ile konuş. Sen kimsin!"

Kaynak: Sputnik News

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rus Büyükelçisi'nden VİZE AÇIKLAMASI!.. 81 ilde Huzur Operasyonu! Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Üyeleri Belirlendi! ŞOK! ABD Seçimlerinde ŞOK İDDİA! ŞOK!.. Kurtulmuş'tan TEHDİT GİBİ REFERANDUM AÇIKLAMASI! ŞOK!.. İÇ SAVAŞ ÇIĞIRTKANLIĞI YAPAN AKP'Lİ BAŞKANA İLGİNÇ TAVIR! ŞANLIURFA'DA SİLAHLI KAVGA!.. DURUM AĞIR... FLAŞ!.. SON KAMUOYU ANKETİ AÇIKLANDI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Rus Özel Kuvvetleri SINIRDA!