671 görüntülenme 15 Mart 2021
Hatay’ın Dörtyol ilçe kaymakamı Ali Murat Kayhan’ın sosyal medyada dolaşıma sokulan videoları tepkiye neden oldu.Edinilen bilgiye göre yolcu minibüslerinde, olması gerekenden fazla yolcu çıkmasına sinirlenen kaymakam Kayhan, karşısındakilere hakaretvari kelimeler kullandı.

‘ÇAKALLAR’
Dolmuş yetkilileri ve güvenlik birimlerinin olduğu kalabalığa karşı; “Bu çakallara niye böyle yapıyorsunuz? Nerede lan buranın sorumlusu? Terbiyesiz herifler sizi” gibi ifadeler kullanan Kayhan’a Hatay’dan tepkiler yükseldi. Dolmuş sürücüsüne ve güvenlik birimlerine bu tür ifadeler sarf eden Kayhan’ın ayrıca “Ben gösteririm bundan sonra görürsünüz. Bir kişi olsa bile men edeceksiniz” dediği duyuluyor.

‘TERBİYESİZ ADAM BANA AKIL VERİYOR’

Kayhan’ın bir diğer videoda da tartıştığı dolmuş sürücüsünün üzerine yürüyerek; “Terbiyesizlik yapma. Terbiyesiz adam gelmiş bana akıl veriyor bilmem ne yapıyor. Sana mı sordum ben? Ne yaptın lan, indir elini. Sana ne, ben bilmiyor muyum? Gelmiş buraya milletvekili gibi hava atıyorsun” gibi ifadeler kullandığı duyuluyor.

‘HADDİNİ BİL KENARDA DUR’
Dolmuş sürücüsü, “Yaşınıza ve makamınıza hürmetim, saygım sonsuz. Terbiyesizlik yapmak istemem” diye karşılık veriyor. “Sus” diyerek yanıt veren Kayhan’ın, “Haddini bileceksin, kenarda duracaksın” ifadesini kullandıktan sonra arkasını dönüp gittiği görülüyor. Sürücü ise “Peki, özür dilerim” diye karşılık veriyor.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ