Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 5264 görüntülenme )

Erdoğan'dan ABD'ye Tehdit Gibi Uyarı!

Son Dakika...

Hakim ve cumhuriyet savcısı adayları kura töreni Ak Saray'daki kongre merkezinde yapıldı. Kura töreni öncesinde bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hedefinde PDY ve gülen'in iadesi konusunda ters düştüğü ABD vardı. Erdoğan, ABD'nin Gülen'in iadesi ile ilgili tutumu hakkında yaptığı değerlendirmede, "vermeme meselesi uzarsa seslendireceğimiz çok hassas şeyler de olacaktır" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından kamuda yaşayan tasfiyeleri değerlendirerek “Öyle olaylar vardır ki şer zannedersiniz hayır vardır. İşte 15 Temmuz bize böyle bir imkanı lütfetti. Zaman zaman ‘Mağdurlar var’ deniyor. Kardeşlerim kusura bakmayın mağdur falan yok” dedi. Erdoğan, “Bütün mesele yargı, kolluk kuvvetleri ile birlikte burada samimi davrandığı sürece mağdur falan yoktur. Samimi davranmıyorsa ilgili yerlere müracaatla hakları iade edilir. Burada bazı hatalar olabilir, ama bizim 241 şehidimin hesabını kim verecek?” diye sordu.

Erdoğan, ABD’nin FETÖ elebaşısı Gülen’i iade etmeme konusundaki ısrarına da değindi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuya ilişkin, “ABD’de eğer bu vermeme meselesi uzarsa seslendireceğimiz çok hassas şeyler de olacaktır” dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ