5136 görüntülenme 11 Mart 2021
Gazeteci yazar Uğur Dündar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in dünkü grup toplantısında yaptığı konuşmadaki çarpıcı sözlerini, "Şuraya mangal yürekli bir Cumhuriyet kadınının konuşmasını bırakalım da cümle alem görsün!.." notuyla paylaştı.

‘MANGAL YÜREKLİ CUMHURİYET KADINI’

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in partisinin dün gerçekleşen grup toplantısında yaptığı konuşmanın etkisi sürüyor. Siyaset ve medya dünyasında birçok çevrenin dikkatini çeken konuşma hakkında gazeteci yazar Uğur Dündar da bir yorumda bulundu. Dündar, sosyal medya hesabında Akşener'in konuşmasını, "Şuraya mangal yürekli bir Cumhuriyet kadınının konuşmasını bırakalım da cümle alem görsün!.. " notuyla paylaştı.

AKŞENER ‘ALLAH’IM BENİ VESİLE KILIYORSUN’ DEMİŞTİ

Akşener Meclis yaptığı konuşmada ‘Allah'ım bunların ne kadar çirkin olduğunu göstermeye beni vesile kılıyorsun...Devri iktidarında, zora düştüğünde yardım istediğin, hapse girerken yanında olan Meral Akşener'e neler dendi. Sayın @RTErdogan seni eşine, kızlarına, gelinlerine ve bütün kadınlara şikayet ediyorum.”

Kaynak Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ