15545 görüntülenme04 Nisan 2020
İYİ Parti YİK ve ARGE Komisyonu Üyesi Doç.Dr Levent Akçay'ın korona virüsle ilgili paylaştığı video büyük ilgi gördü. Akçay, paylaştığı videoda, virüse karşı alınan tedbirleri gülümseten sözlerle eleştirdi.Akçay, yayınladığı videoda şu ifadeleri kullandı:

‘SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINI DELDİK’
“Biliyorsunuz ki korona virüs her türlü yaşı enfekte edebiliyor ama genellikle yaşlı kişiler başka bir hastalığı olan kişilerde kötü sonuçlara varabiliyor. Tabii ki biz biraz korona virüsle ilgili önlemler almak zorundaydık. Sokağa çıkma yasağı gibi. Bu olmayınca başka şeyler yaptık. Mesela 56 yaş ve üzeri sokağa çıkmasın dedik."

‘KORONA VİRÜS BİRDEN ŞAŞIRDI’
"Korona virüsün hedef kitlesini birdenbire küçülttük. Virüs bir şaşırdı.Sonra dün akşam dedik ki 20 yaşın altı çıkmasın. Şimdi virüs zaten hazırlanmıştı ‘65 yaşın üzerine bir şey yapamıyorum diğerlerine enfekte edeceğim’ diyerek. 20 yaş altı yasağını da bir koyduk, korona virüs birden şaşırdı."

‘EN SONUNDA ESAS YUMRUĞU VURACAĞIZ’
"Yarın asal sayılarla ilgili olan kişiler dışarı çıkmasın diyeceğiz. Amaç korona virüsün kafasını karıştırmak. Kafası karışacak, en sonunda da esas yumruğu vuracağız. Diyeceğiz ki yaşları kareköküne bölünenler dışarı çıkmasın diyeceğiz. Bu virüs bu ülkeden çıkıp gidecek”

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ