İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Kadir Mısıroğlu'nu ziyaret eden Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'a tepki gösterdi.

BİR FATİHA BİLE ÇOK GÖRÜLMÜŞTÜ

Kurtuluş Savaşı hakkında konuşurken 'Keşke Yunan galip gelseydi' diyen ve Atatürk düşmanlığıyla tanınan Kadir Mısıroğlu ayağından bir operasyon geçirmişti.Geçtiğimiz günlerde taburcu olan Mısıroğlu'nu, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş ziyaret etti. Diyanet İşleri Başkanı'nın ziyaretinin zamanlaması kamuoyunda manidar bulundu. Erbaş bu haftaki Cuma hutbelerinde, Atatürk'e yer verilmemesi nedeniyle tepkilerin odağı olmuştu.

ÜMİT ÖZDAĞ'DAN SERT TEPKİ

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'ın bu ziyaretine, İYİ Parti Strateji, İletişim, Propagandadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ çok sert tepki gösterdi.Özdağ, Atatürk'ün isminin Cuma hutbesinde anılmadığını hatırlatarak;
'SANA ANCAK BU YAKIŞIR'

"Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Yunan yanlısı fesli Mısırlıoğlu'nu ziyaret etmiş.Sana ancak Atatürk düşmanlığı yakışır. Börekçi hocanın makamında oturmuyorsun.Türk milletinin değil,AKP'nin Diyanet İşleri Başkanı'sın" ifadelerini kullandı.

'TERBİYE SINIRLARI UÇUK'

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ