Türkiye'ye dönüş hazırlığı içinde bulunan firari işadamı Cem Uzan'ın adına alınmış Twitter hesabından, bugün parti kuruluş başvurusu yapan Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'ı hedef alan bir paylaşım yapıldı. Tweet'te Ali Babacan ve Davutoğlu'nun yabancı ajanlarla bir anlaşma yaptığı ve anlaşmalarının belgelerinin olduğu ileri sürüldü.

PARTİ KURULDU GÖZDAĞI GELDİ

Türkiye'ye dönüş hazırlığı yapan firari işadamı Cem Uzan sık sık gündeme geliyor. Son günlerde, Uzan'ın adına alınmış 484 bin takipçili sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlar yapılıyor ve iktidarla ters düşen siyasiler hedef alınıyor. Uzan'ın adına açılmış hesaptan bugün de bir paylaşım yapıldı parti kuracakları kesinleşen Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’ı hedef alındı.

UZAN’DAN GÖZDAĞI
Hesap, Ahmet Davutoğlu'nun parti başvurusunda bulunmasının ardından Ali Babacan ve Davutoğlu’nun fotoğraflarıyla birlikte "Ajanlarla imzaladığınız belge elimde. Yargılanacaksınız" paylaşımını yaptı.

UZAN AKP İLE ANLAŞTI MI

Türkiye siyasetine 2002 seçimlerindeki vaatleriyle giren Cem Uzan, şirketlerine el konulmasıyla birlikte Fransa'ya kaçmıştı. Uzan’ın son dönemde AKP muhaliflerini hedef alan açıklamaları, “Dönüş hazırlıklarını hızlandırdı ve iktidar partisiyle anlaşma yaptı” olarak yorumlanıyor.

Kaynak: Gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ