30500 görüntülenme 24 Ocak 2021
CHP 26. Dönem Milletvekili Barış Yarkadaş, kendisine ulaştırılan bir videoyu yayınladı ve AKP Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ile Okul Müdürü Abdullah Şenol'a tepki gösterdi.

‘PARTİ DEVLETİ’
CHP 26. Dönem Milletvekili Barış Yarkadaş, Tekirdağ'da yaşanan bir skandalı gözler önüne serdi. Yarkadaş, Twitter hesabında paylaştığı görüntüde yer alan kişinin AKP Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan olduğuna dikkat çekerek "İşte parti devleti budur" dedi. Yarkadaş sosyal medya hesabında şu görüntüyü ve bilgileri paylaştı:

‘GİZLİ BİLGİLERİ NASIL ALDI’
1- AKP Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, Süleymanpaşa İmam Hatip Lis. öğrencilerinin karnelerini evlerine giderek dağıtıyor. Öğrencilerin gizli kalması gereken bilgilerini AKP'ye veren kişi ise Okul Müdürü Abdullah Şenol... Şenol'un makam odasına astığı fotoğrafı görünce zaten >>”

‘OKUL BÜDÜRÜ BU BİLGİLERİ VEREMEZ,SUÇ’

2- eğitim kurumlarındaki partizanlaşmanın ve "parti devleti"nin hangi boyuta ulaştığını görüyorsunuz. Müdür Bey, öğrencilerinin bilgilerini AKP'ye hangi hakla veriyor? Yaptığı suç ama soruşturmaya uğramayacağı hatta ödüllendirileceğini biliyor ve zamanın ruhuna uygun davranıyor.”

Kaynak: gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ