Genel
08 Haziran 2018 ( 4721 görüntülenme )

İYİ PARTİ'YE ENGELLEME!.. AKIL UÇTU VİCDAN YOK!..

İYİ Parti Çanakkale milletvekili adayları ve partililere, iftar programında söz hakkı verilmedi ve İYİ Partililerin olduğu masalara yemek getirilmedi, tepki büyük.


Çanakkale'de Küçük sanayi sitesi esnafı tarafından sanayi sitesi içerisinde iftar yemeği düzenlendi. Düzenlenen iftara kooperatif üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.İftar öncesi siyasi parti temsilcileri söz alarak kısa konuşmalar gerçekleştirdi. Önce AKP Çanakkale Milletvekili adayı Bülent Turan konuşmasını gerçekleştirirken, daha sonra CHP Çanakkale Milletvekili adayı Muharrem Erkek konuştu.

"İYİ PARTİ'YE KONUŞMA YOK YEMEK YOK"

İftara katılan Çanakkale Küçük sanayi sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Kahraman, İYİ Parti ismini ve milletvekili adayına söz hakkı vermeyince, iftarda bulunan 300 kişilik İYİ Parti grubu iftarı terk etti. Ayrıca İYİ Partili isimlerin bulunduğu masalara da yemek getirilmedi. Konuyla ilgili açıklama yapan İYİ Parti Çanakkale 1. sıra milletvekili adayı Rıdvan Uz, şöyle konuştu:

"İYİ PARTİ'Yİ ENGELLEDİLER"

"Sanayi sitemizin başkanlığının düzenlemiş olduğu iftar programına davet edildik. Orada Cumhuriyet Halk Partisi'nin ve AK Parti'nin hem milletvekilleri, hem adaylar hem de teşkilatları hemde İYİ Parti'nin adayları ve teşkilatları mevcuttu. Sanayi sitesinde her iki Cumhuriyet Halk Partisi ve AK Parti teşkilatları takdim edildi, İYİ Parti'nin hiçbir ismi ağza alınmadı. "

"YEMEK DE VERMEDİLER"

"Başkanı uyardı arkadaşlarımız İYİ Parti de burada, adayı da burada diye. Uyarılara rağmen zikretmediler. Daha sonra konuşma hakkı da verilmedi. Bizde kendilerine protokolün sadece Çanakkale'de Bülent Turan'dan ibaret olmadığını bu yapının doğru olmadığını, yemek vermediniz bari saygı duyun, en azından misafiriz ismimizi zikredin diyerek tepkimizi ortaya koyduk ve kalktık."

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ