Genel
24 Temmuz 2019 ( 1198 görüntülenme )

ARINÇ OLİMPİYATLARDA!..

2010 yılında Manisa’da düzenlenen 8. Uluslararası Türkçe Olimpiyatı etkinliği haberinin halen Manisa Valiliği’nin internet sitesinde yer alması soru işaretlerine neden oldu.


ARINÇ OLİMPİYATLARDA

“8. Uluslararası Türkçe Olimpiyatı Manisa’da gerçekleşti” başlıklı haberde, Uluslararası Türkçe Öğretim Derneği (TÜRKÇEDER) tarafından 8’incisi gerçekleştirilen, Uluslararası Türkçe Olimpiyatı’nın, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve Vali Celalettin Güvenç’in katılımıyla Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nda gerçekleştirildiği ifade edildi.

PLAKET VERDİ

Habere göre, programda Arınç, konuşmasından sonra programın sponsoru olan OSB ve Yonca Yağ Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Sait Türek’e katkılarından dolayı plaket verdi. Vali Celalettin Güvenç de, Erdenler Beton Ticaret AŞ. firmasının sahibi Mustafa Erden’e plaket sundu.

ARINÇ, “2003 YILINDAN İTİBAREN TÜM ORGANİZASYONLARA KATILDIM” DEMİŞTİ

Etkinliğe katılan dönemin Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, yaptığı konuşmada “Ben de 2003 yılında yapılan 1. organizasyondan itibaren bu zamana kadar tüm organizasyonlara katıldım. Bu akşam Manisa müstesna bir gece yaşıyor” dedi.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından “Silahlı terör örgütünün Fethullahçı olduğunu o gece öğrendim, bana ahmak diyebilirsiniz” diyen Arınç, bizzat Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Yüksek İştişare Kurulu üyeliğine getirilmişti.

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ