Reklamlar
Anasayfa » Haber
20 Mart 2017 ( 34730 görüntülenme )

DESTİCİ'YE ŞOK!.. ALPEREN OCAĞINI KAPATTI VE İSTİFA ETTİ!..

DENİZLİ'nin Buldan ilçesinde, Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Yönetimi, 16 Nisan referandumunda Genel Merkez'in aldığı 'evet' oyu kullanma kararına uymayacaklarını bildirerek partideki görevlerinden istifa etti.


BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin 16 Nisan'da yapılacak referandumda 'evet' oyu kullanacaklarını açıklaması üzerine partinin Buldan İlçe Yönetimi bu karara uymayacaklarını bildirdi. 

Genel Başkan Mustafa Destici ise "Parti mensubu arkadaşlarımın kurumsal kimlikleriyle parti kararına aykırı bir davranışta bulunmayacaklarını düşünüyorum, aksine davrananlar hakkında iç tüzük devreye girer ve herkes de sonucuna katlanır" dedi. 

Genel Başkan Destici'nin bu sözlerinin ardından BBP Buldan İlçe Başkanı Mehmet Gonca ile birlikte ilçe yönetimindeki 6 kişi görevlerinden istifa kararı aldı. 

Yazılı bir açıklama yapan Mehmet Gonca, şöyle dedi:

"Parti genel merkezimizin referandumda evet kararını açıklamasından sonra bu şartlar altında görevimize devam etmemizin mümkün olamayacağını düşündük. Parti içinde huzursuzluk yaratmamak, alperen kardeşlerimizle aramızda bir husumet oluşmaması için bulunduğumuz görevlerden istifa ediyoruz. 

Ayrıca Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Buldan Temsilciliği'nin de kapatılmasına karar verilmiştir."

Kaynak:dha

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşe Bakın... Bu Başbakan Yardımcısı Neden Seçilmiş, Şimdi anlaşıldı... Ege’de Tekne Faciası Allah Kahretsin! POLİSİMİZE BOMBALI SALDIRI! FLAŞ! FuatAvni Bu Geceyarısı Bakınız Kime TOSLADI! İlber Hoca'dan Yeni Osmanlıcılara Osmanlı Tokadı! İŞE BAKIN!.. 23 NİSAN KONSERİNİ YASAKLADILAR!.. Diyarbakır'da Okulda Çatışma: 2 Ölü! YAZ SAATİ UYGULAMASI NE OLACAK? İşte Cevap!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ÜS BÖLGESİNE SALDIRI...