Reklamlar
Anasayfa » Haber
18 Şubat 2017 ( 354301 görüntülenme )

AKP ÇÖKTÜ!.. ANTALYA CUMHURİYET BAŞSAVCI VEKİLİNDEN AKIL ALMAZ TEHDİT!

BAŞSAVCI'DAN TEHDİT

Antalya Cumhuriyet Başsavcı Vekili Cevdet Kayafoğlu’nun, Twitter hesabından referandumla ilgili yaptığı paylaşımlar tartışma yarattı. 

Kayafoğlu 'Hayır' oyu verenlerin PKK ile aynı muameleyi göreceklerini belirtti.

Antalya Cumhuriyet Başsavcı Vekili Cevdet Kayafoğlu, anayasa değişikliği referanduma ilişkin, “Sandıkta hayır diyecek olanlar PKK ile aynı muameleyi göze alıyorlar demektir. Küsmece yok” mesajını paylaştı. 

Savcıdan hayır paylaşımı

Savcı Kayafoğlu’nun tehdit paylaşımlarını, hesabı takip eden HSYK Başkan Vekili Mehmet Yılmaz da gördü. Buna karşılık HSYK’nin Kayafoğlu hakkında ne tür bir işlem başlatacağı merak konusu oldu.

Kayafoğlu'nun, 147 takipçili Twitter hesabından paylaştığı bir başka mesajı: “Referandumda hayır diyeceklerin dikkatine. Vereceğiniz hayır oyu aynı zamanda PKK’ya destek oyudur. Haberim yoktu demeyin”

Hürriyet: Ulaşmaya çalıştığımız Başsavcıvekili Kayafoğlu, sekreteri aracılığıyla yaptığı açıklamada konuyla ilgili görüş belirtmek istemediğini söyledi. Kayafoğlu, paylaşıma gelen tepkiler üzerine önce profil fotoğrafını ve unvan bilgisini, daha sonra paylaşımlarını sildi.

Kaynak: Hürriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yüksekova Özel Harekat Müdürü'ne PKK'dan Alçak Tehdit! PKK'nın planı deşifre oldu Sur'da Çatışma Başladı! İstanbul'un En Büyük Yedi İlçesinden Bahçeli'ye Çağrı! ŞOK!.. CİZRE'DE BOMBALARLA VURULDUK: 11 ŞEHİT 78 YARALI ŞOK!.. FETÖCÜ HAKİMDEN ŞOK İTİRAF! Kamudan Atılan Memurlarla İlgili Yeni Formül! Her Şey Onların Sayesinde Olmuş!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Flaş! Uçak Krizinden Söz Düellosuna!