Spor
11 Ekim 2018 ( 22967 görüntülenme )

'YAKALAMA KARARI ÇIKTI'

Beşiktaş Cumhuriyet Savcısı Utku Kibritçioğlu, kasten yaralama, silahla tehdit nedeniyle Arda Turan’ın yakalanmasını istedi.

SORUŞTURMA BAŞLADI

Arda Turan ile Berkay arasında bir gece kulübünde başlayarak hastanede devam eden kavgada yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Polisler, hastanede kurşun çekirdeği bularak incelenmesi için emniyete götürdü. Berkay'a, Arda Turan'ın hastanede silah sıkıp sıkmadığı da sorulacak.

SİLAH ATEŞLENDİ

Başakşehir’de forma giyen futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasında Emirgan’daki özel bir mekanda yaşanan kavga sonrasında Beşiktaş’taki bir hastaneye taşmıştı. İddialara göre, kavgada burnu kırılan Şarkıcı Berkay'ın hastaneye gitmesinin ardından Arda Turan ve arkadaşları hastaneye gelmiş ve burada kısa süreli bir tartışma yaşanmıştı.

Sözcü'den Ümit Türk ve Tugay Saday'ın haberine göre, Murat Dalkılıç'ın da dahil olduğu öğrenilen kavgada tartışma alevlenince Arda Turan’ın elindeki silah ateş aldığı iddia edildi. Silahın ateş alması sonucu kimse yaralanmazken, hastanede kısa süreli panik yaşandı.

“FOTOKOPİ MAKİNESİNDE MERMİ ÇEKİRDEĞİ”

Arda Turan ve beraberindekiler hastaneden ayrıldıktan sonra olay yerine gelen polis ekiplerinin tartışmaların yaşandığı katta yaptığı incelemelerde fotokopi makinesinde bir mermi çekirdeği bulundu. Polis, mermi çekirdeğini incelemek için emniyete götürdü.

Kaynak: Sözcü/Fanatik/odatv

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ