Politika
07 Haziran 2021 ( 17549 görüntülenme )

Altaylı 'Çık Ortaya'

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, aynı yayın grubunda çalıştığı ve organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarının hedefindeki Veyis Ateş'e seslendi. Konuyu bugünkü köşesine taşıyan Altaylı, şunları yazdı:

‘AKP’YE YAKIN OLMAK SUÇ DEĞİL ANCAK’
Gelelim konunun beni yakından ilgilendiren tarafına. Peker’in ithamları arasında, Habertürk ekranlarından tanıdığınız Veyis Ateş’e yönelik olanlar da var. Ateş’in AK Parti’ye yakın bir gazeteci olduğu sır değil. Bunda bir suç da yok. Ancak sonrasındaki ithamlar çok çok kötü.

‘ÇIK ORTAYA’

“Meslekle bağdaşmayan şeyler. Doğru mudur, değil midir bilemem! Doğru olmamasını umarım ve tercih ederim ama kimsenin ne kefiliyim ne velisi. Bu yüzden de aynı ekranı paylaştığım Veyis Ateş’ten beklentim bu vahim iddiaları net ve açık biçimde “yalanlaması". Hodri meydan demesi. Hatta meseleyi yargıya taşıması. Onun yerinde olsam öyle yapardım.”

NELER OLUYOR
Suç örgütü lideri Sedat Peker, dün yayımladığı 9. videoda kara para aklama suçundan hakkında tutuklama kararı bulunan ve yurt dışına kaçan Sezgin Baran Korkmaz’a ait Bodrum Paramount Otel’e el konulduğunu ve öncesinde bu otelde aralarında hakim, savcı ve bazı basın mensuplarının bulunduğu isimlerin bu otelde ücretsiz kaldığını anlattı. Peker'in saydığı isimler arasında Habertürk TV sunucusu Veyis Ateş de bulunuyordu.

Kaynak: Ajanslar/ gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ