12944 görüntülenme 14 Şubat 2019
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç gündemle ilgili açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, "iddaa" ihalesinin ardından Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören'in görevine devam etmemesi gerektiğini söyledi. Ali Koç, "Dünyanın başka bir yerinde devam etmesi mümkün değildir' yorumunda bulundu.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Spor Toto Süper Lig’inde yapılan hakem hataları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ali Koç, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in sahibi olduğu şirketin İddaa ihalesini kazanmasını yorumladı.

‘FEDERASYON BAŞKANI 'İDDAA' SAHİBİ OLAMAZ’

Ali Koç, kamuoyunda “İddaa” olarak bilinen “Spor Müsabakalarına Dayalı Sabit İhtimalli ve Müşterek Bahis Oyunlarının” özel hukuk tüzel kişilerine yaptırılması için düzenlenen ihaleyle ilgili soruyu da cevapladı. Bir basın mensubunun “İhalede en iyi teklifi veren Şans Girişim Ortak Girişimine Yıldırım Demirören’in de ortak olduğu söyleniyor. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusu üzerine şunları kaydetti:

‘DÜNYADA BÖYLE BİR ÖRNEK YOK’

“Yıldırım Demirören, uzun yıllar hem kulüp başkanlığı hem de federasyon başkanlığı yapan biri. Çok tecrübeli bir isim… Başkanlık için doğru bir profildi… İhaleden sonra Yıldırım Bey’in devam etmemesi gerekir. Seçimlere birkaç ay kaldı ama bugünden itibaren devam etmemesi gerekiyor diye düşünüyorum. Dünyanın başka bir yerinde devam etmesi mümkün değildir.”

Kaynak: Skor/ Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ