Reklamlar
Anasayfa » Haber
13 Eylül 2017 ( 1328 görüntülenme )

ABD'DEN BEKİR BOZDAĞ'A YANIT: GÜLÜNÇ VE SAÇMA!..

ABD: BOZDAĞ'IN AÇIKLAMASI GÜLÜNÇ VE SAÇMA


Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ’ın, geçtiğimiz pazartesi günü Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında yaptığı açıklamaya ABD’den sert tepki geldi.

Nauert, Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ’ın, geçen pazartesi günü Bakanlar Kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklama ile ilgili olarak, 

"GÜLÜNÇ VE SAÇMA"

"Bir Türk hükümeti yetkilisi, Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ , New York Güney Bölgesi Başsavcılığının eski bir bakan hakkında suçlamada bulunmasından söz etti ve ABD’yi Türk Hükümeti aleyhindeki darbeyi tekrarlamakla suçladı. ABD yönetiminin, Türk Hükümetini devirmek için bir yargı süreci kullanma girişiminde olduğunu söyledi. Bununla ilgili iki kelime söyleyeceğim. gülünç ve saçma’ dedi..

Kaynak: DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2017 Zam Oranları Belli Oldu! ANKARA'DA PİLOTLAR UYARILDI! DİKKAT!..METEOROLOJİDEN UYARI! ÇORUM'DA DEPREM! Erdoğan-Putin Arasında Sürpriz Görüşme! IRAK MERKEZİ HÜKÜMETİ BARZANİ'YE NOKTAYI AĞIR KOYDU!.. FLAŞ!.. KILIÇDAROĞLU'NDAN BÜYÜK ÇAĞRI!.. Son Dakika...PKK'lı Teröristler Askerimize Saldırdı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK!.. BİR MİLYONA PROTESTO!